Par mums

Sākums / Par mums

Kas mēs esam?

Mēs izprotam cilvēku domāšanu, uzvedību un uztveres nianses. Mēs esam uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mārketinga pētījumos un tirgus izpētē. Īstenojam gan kvalitatīvos pētījumus, gan kvantitatīvos pētījumus. Veicam gan aptaujas internetā, gan padziļinātu izpēti fokusgrupās u.c. Mūsu prasme kombinēt pētījumu metodes un konsultēt par atbilstošākā risinājuma izvēli, ļauj mūsu klientiem pieņemt izsvērtus, drošus lēmumus biznesa attīstībā.

MĀRKETINGA PĒTĪJUMI

Viens no būtiskākajiem aspektiem pētījumos – sākt ar pētījuma mērķa noskaidrošanu. Kas tieši ir jāizpēta? Kāda veida informācija ļaus droši pieņemt lēmumu? Pētījuma mērķis, savukārt, ļauj precīzi dizainēt pētījuma struktūru. Bieži iesakām kombinēt fokusgrupas un aptaujas internetā, jo tas ļauj pētījuma respondentiem uzdot atbilstošākos jautājumus, apzināt iespējamo atbilžu daudzveidību, identificēt būtiskas nianses par kurām, iespējams, biznesa pārstāvji pat nespēj iedomāties. Mūsu pieredze ļauj katram izaicinājumam atrast atbilstošāko mārketinga pētījuma veidu un metodi.

APTAUJAS INTERNETĀ

Aptaujas internetā ir kļuvušas par bieži izmantotu instrumentu, kas ļauj iegūt datus ātri un vienkārši. Aptaujas internetā sniedz iespēju ne tikai sasniegt visu Latvijas novadu vai pašvaldību iedzīvotājus, bet arī uzrunāt un pētīt precīzi definētas mērķauditorijas. Iegūtie dati ļauj gūt priekšstatu gan par kopējām tendencēm, gan par atšķirībām starp dažādām respondentu apakšgrupām. Piemēram, kā atšķiras uzvedība, viedokļi dažādu paaudžu pārstāvjiem. Vai arī – kā izvēli un attieksmi ietekmē noteikta pieredze vai labklājības līmenis.

KONSULTĀCIJAS

Mūsu pieredze liecina – lai klients spētu iegūt maksimāli precīzas atbildes biznesa izaugsmei, būtisks ir kopīgs darbs. Lai spētu piemeklēt visatbilstošāko risinājumu, izvēlētos piemērotāko pētījuma metodi, mēs “pieslēdzamies” klientam par 100 %. Svarīgi ir ņemt vērā arī konkrētās nozares vai biznesa veida priekšnoteikumus, ierobežojumus un uzkrāto ekspertīzi. Dažkārt, pirms ķerties klāt fokusgrupas organizēšanai vai aptaujai internetā, ir vērtīgi ieskatīties jau uzkrātajos uzņēmuma datos. Tas var būt nozīmīgs resurss, lai precizētu pētījuma mērķi, uzdevumu un, iespējams, ieraudzītu jaunas likumsakarības biznesa attīstībai.

Lepojamies ar sadarbības

partneru sasniegumiem

Mūsu partneri

Atsauksmes

Ko saka mūsu klienti?

Iedziļināšanas un spēja uzdot pareizos jautājumus ir pētniecības esence. Sadarbībā ar “Berg Research” esam tikuši līdz kodolam daudziem jautājumiem, kas nodrošina izpratni, veiksmīgu komunikāciju un rezultātus.

Ilze Žukova
“Tele2 Latvija” Tele2 zīmola vadītāja

Visbiežāk izmantojam “Berg Research” kvalitatīvos pētījumus. “Berg Research” izstrādā metodoloģiju visprasīgākā klienta pētījumam. Iedziļināšanās problēmās un augsta kvalitāte ir katrā projektā.

Salvis Lielbārdis
“Latvijas Mobilais Telefons” tirgus attīstības vadītājs

“TV3 Group” ir Latvijā vadošā mediju grupa, kas veido izklaides, ziņu un informatīvo saturu gan televīzijā, gan digitālajā vidē, kam būtisks ir detalizēts datu pamatojums. Tādēļ ilgstoši sadarbojamies ar “Berg Research”, kas spēj pielāgoties dinamiskajai mediju videi, piedāvājot faktos bāzētus risinājumus un kvalitatīvi veiktus pētījumus.

Gita Petersone - Rudzite
“TV3 Group” programmu direktore

Komunikācijas stratēģijas izstrādi, to nebalstot uz pētījumiem, var salīdzināt ar došanos ceļā bez kartes vai navigācijas ierīces. Sadarbībā ar “Berg Research” esam pētījuši gan sabiedrības viedokļus, gan uzvedību ietekmējošos faktorus, kas ļāvis veidot uz pierādījumiem balstītu komunikāciju.

Vita Savicka
Komunikācijas aģentūras “Baltic Communicaton Partners” valdes priekšsēdētāja

Sadarbībā ar Berg research "Apvārsnis 2020" projekta ietvaros esam novadījuši lielisku pilsonisko domnīcu par klimatam draudzīgu dzīvesveidu. Interese meklēt risinājumus, iedziļināšanās un atbalsts raksturo mūsu veiksmīgo sadarbību.

Jānis Brizga
"Zaļā brīvība" valdes priekšsēdētājs

Sadarbība ar Berg Research padziļināti ļāva izprast mūsu auditorijas vēlmes un vajadzības, uz kā balstoties izstrādāt kvalitatīvu un tieši mūsu auditorijai mērķētu komunikācijas plānu. Visu pētījuma izstrādes un norises laiku Berg Research nodrošināja rūpes par sīkākajām detaļām, precīzu un ātru reakciju, kā arī proaktīvu iesaisti. Priecāsimies sadarboties arī turpmāk!

Elīna Dziedātāja
RSU komunikācijas departamenta mārketinga projektu vadītāja

Saņēmām vērtīgus ieteikumus jautājumu sagatavošanā, skaidru rezultātu atainošanu un prezentācijas laikā nebija jautājumu, uz kuriem viņi nespētu atbildēt!

Andis Silakaktiņš
“OC VISION” mārketinga daļas vadītājs
Komanda

Mūsu spēks

img
Ilze Rozenberga
Mārketinga pētījumu aģentūras vadītāja
img
Jeļena Vorobjova
Mārketinga pētījumu aģentūras vadītājas asistente
img
Ieva Saukuma
Pētniece, galvenā datu analītiķe
img
Linda Lauva
Projektu vadītāja
img
Lolita Duļkina
Projektu vadītāja
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
5 months ago

Dzīve jāsvin! Bija prieks sveikt mūsu sadarbības partneri Reviti komandu 20 pieredzes gadu svētkos! Lai top jaunas, jaudīgas stratēģijas! Priekā Vita Savicka ... See MoreSee Less

Dzīve jāsvin! Bija prieks sveikt mūsu sadarbības partneri Reviti komandu 20 pieredzes gadu svētkos! Lai top jaunas, jaudīgas stratēģijas! Priekā Vita Savicka
5 months ago

Latvija var un Latvijā ir jaudīgi cilvēki! Paldies Ieva Laterere par sirsnīgo tikšanos, ir patiess prieks dzidēt, kad cilvēks ir savā vietā un lepojas ar savu darba vietu! Un kā lai nepiemin gastronomiskās izklaides- #Skroderkrogs Ventspilī ir stabila vērtība! ... See MoreSee Less

Latvija var un Latvijā ir jaudīgi cilvēki! Paldies Ieva Laterere par sirsnīgo tikšanos, ir patiess prieks dzidēt, kad cilvēks ir savā vietā un lepojas ar savu darba vietu!  Un kā lai nepiemin gastronomiskās izklaides- #Skroderkrogs Ventspilī ir stabila vērtība!
6 months ago

Ir svarīgi ievilkt elpu, apstāties - novērtēt to, kas ir padarīts un nosvinēt paveikto.

Priecīgus svētkus Jums vēlam no visas sirds!

#BergResearch #MārketingaPētījumi #DrošiBiznesaLēmumi #PrieksKopāBūt
... See MoreSee Less

Ir svarīgi ievilkt elpu, apstāties - novērtēt to, kas ir padarīts un nosvinēt paveikto. 

Priecīgus svētkus Jums vēlam no visas sirds!

#BergResearch #MārketingaPētījumi #DrošiBiznesaLēmumi #PrieksKopāBūt

Comment on Facebook

Lai veicas arī turpmāk!

ofiss

Mūsu vērtības

Individuāla pieeja. Ātrums un elastība. Prasme “pieslēgties”.

Mūsu eksperti

Veic precīzu mērķauditoriju rekrutāciju, arī – operatīvām aptaujām internetā.

Mūsu klienti

Mums uzticas. Moderējam tirgus situāciju un reklāmu arī ārpus Latvijas.

PAJAUTĀ MUMS

Nekavējies - Uzsāc izpēti.