Par mums

Sākums / Par mums

Kas mēs esam?

Mēs izprotam cilvēku domāšanu, uzvedību un uztveres nianses. Mēs esam uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mārketinga pētījumos un tirgus izpētē. Īstenojam gan kvalitatīvos pētījumus, gan kvantitatīvos pētījumus. Veicam gan aptaujas internetā, gan padziļinātu izpēti fokusgrupās u.c. Mūsu prasme kombinēt pētījumu metodes un konsultēt par atbilstošākā risinājuma izvēli, ļauj mūsu klientiem pieņemt izsvērtus, drošus lēmumus biznesa attīstībā.

MĀRKETINGA PĒTĪJUMI

Viens no būtiskākajiem aspektiem pētījumos – sākt ar pētījuma mērķa noskaidrošanu. Kas tieši ir jāizpēta? Kāda veida informācija ļaus droši pieņemt lēmumu? Pētījuma mērķis, savukārt, ļauj precīzi dizainēt pētījuma struktūru. Bieži iesakām kombinēt fokusgrupas un aptaujas internetā, jo tas ļauj pētījuma respondentiem uzdot atbilstošākos jautājumus, apzināt iespējamo atbilžu daudzveidību, identificēt būtiskas nianses par kurām, iespējams, biznesa pārstāvji pat nespēj iedomāties. Mūsu pieredze ļauj katram izaicinājumam atrast atbilstošāko mārketinga pētījuma veidu un metodi.

APTAUJAS INTERNETĀ

Aptaujas internetā ir kļuvušas par bieži izmantotu instrumentu, kas ļauj iegūt datus ātri un vienkārši. Aptaujas internetā sniedz iespēju ne tikai sasniegt visu Latvijas novadu vai pašvaldību iedzīvotājus, bet arī uzrunāt un pētīt precīzi definētas mērķauditorijas. Iegūtie dati ļauj gūt priekšstatu gan par kopējām tendencēm, gan par atšķirībām starp dažādām respondentu apakšgrupām. Piemēram, kā atšķiras uzvedība, viedokļi dažādu paaudžu pārstāvjiem. Vai arī – kā izvēli un attieksmi ietekmē noteikta pieredze vai labklājības līmenis.

KONSULTĀCIJAS

Mūsu pieredze liecina – lai klients spētu iegūt maksimāli precīzas atbildes biznesa izaugsmei, būtisks ir kopīgs darbs. Lai spētu piemeklēt visatbilstošāko risinājumu, izvēlētos piemērotāko pētījuma metodi, mēs “pieslēdzamies” klientam par 100 %. Svarīgi ir ņemt vērā arī konkrētās nozares vai biznesa veida priekšnoteikumus, ierobežojumus un uzkrāto ekspertīzi. Dažkārt, pirms ķerties klāt fokusgrupas organizēšanai vai aptaujai internetā, ir vērtīgi ieskatīties jau uzkrātajos uzņēmuma datos. Tas var būt nozīmīgs resurss, lai precizētu pētījuma mērķi, uzdevumu un, iespējams, ieraudzītu jaunas likumsakarības biznesa attīstībai.

Lepojamies ar sadarbības

partneru sasniegumiem

Mūsu partneri

Atsauksmes

Ko saka mūsu klienti?

Iedziļināšanas un spēja uzdot pareizos jautājumus ir pētniecības esence. Sadarbībā ar “Berg Research” esam tikuši līdz kodolam daudziem jautājumiem, kas nodrošina izpratni, veiksmīgu komunikāciju un rezultātus.

Ilze Žukova
“Tele2 Latvija” Tele2 zīmola vadītāja

Visbiežāk izmantojam “Berg Research” kvalitatīvos pētījumus. “Berg Research” izstrādā metodoloģiju visprasīgākā klienta pētījumam. Iedziļināšanās problēmās un augsta kvalitāte ir katrā projektā.

Salvis Lielbārdis
“Latvijas Mobilais Telefons” tirgus attīstības vadītājs

“TV3 Group” ir Latvijā vadošā mediju grupa, kas veido izklaides, ziņu un informatīvo saturu gan televīzijā, gan digitālajā vidē, kam būtisks ir detalizēts datu pamatojums. Tādēļ ilgstoši sadarbojamies ar “Berg Research”, kas spēj pielāgoties dinamiskajai mediju videi, piedāvājot faktos bāzētus risinājumus un kvalitatīvi veiktus pētījumus.

Gita Petersone - Rudzite
“TV3 Group” programmu direktore

Komunikācijas stratēģijas izstrādi, to nebalstot uz pētījumiem, var salīdzināt ar došanos ceļā bez kartes vai navigācijas ierīces. Sadarbībā ar “Berg Research” esam pētījuši gan sabiedrības viedokļus, gan uzvedību ietekmējošos faktorus, kas ļāvis veidot uz pierādījumiem balstītu komunikāciju.

Vita Savicka
Komunikācijas aģentūras “Baltic Communicaton Partners” valdes priekšsēdētāja

Sadarbībā ar Berg research "Apvārsnis 2020" projekta ietvaros esam novadījuši lielisku pilsonisko domnīcu par klimatam draudzīgu dzīvesveidu. Interese meklēt risinājumus, iedziļināšanās un atbalsts raksturo mūsu veiksmīgo sadarbību.

Jānis Brizga
"Zaļā brīvība" valdes priekšsēdētājs

Sadarbība ar Berg Research padziļināti ļāva izprast mūsu auditorijas vēlmes un vajadzības, uz kā balstoties izstrādāt kvalitatīvu un tieši mūsu auditorijai mērķētu komunikācijas plānu. Visu pētījuma izstrādes un norises laiku Berg Research nodrošināja rūpes par sīkākajām detaļām, precīzu un ātru reakciju, kā arī proaktīvu iesaisti. Priecāsimies sadarboties arī turpmāk!

Elīna Dziedātāja
RSU komunikācijas departamenta mārketinga projektu vadītāja
Komanda

Mūsu spēks

img
Ilze Rozenberga
Mārketinga pētījumu aģentūras vadītāja
img
Jeļena Vorobjova
Mārketinga pētījumu aģentūras vadītājas asistente
img
Ieva Saukuma
Pētniece, galvenā datu analītiķe
img
Linda Lauva
Projektu vadītāja
img
Elīna Balode
Projektu vadītāja
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
5 days ago

UX lietotāja pieredzes pētījumi ir kritiski svarīgi klientu saglabāšanā – par to pārliecinājusies If Apdrošināšana izpētes un attīstības vadītāja Baltijā Inese Miķelsone. Tāpēc uzņēmumā jaunie produkti tiek testēti, lai noteiktu, vai tie ir klientam saprotami, ērti pieejami un ātri iegādājami.
Veic UX pētījumus ar Berg Research profesionāļu atbalstu un uzzini, kā patiesībā jaunos produktus vērtē klienti!

Berg Research – Jūsu biznesa izaugsmei!
#mārketingapētījumi #tirgusizpēte #drošilēmumi
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Photos from Tele2 Latvia's post ... See MoreSee Less

4 weeks ago

😊 Esam gandarīti, ka mūsu veiktie pētījumi arī Rīgas Stradiņa universitāte (Riga Stradins University) ļāvuši padziļināti izprast auditorijas vēlmes un vajadzības, izstrādājot kvalitatīvu komunikācijas plānu. Komunikācijas departamenta Mārketinga projektu vadītāja Elīna Dziedātāja norāda: “Visu pētījuma izstrādes un norises laiku Berg Research nodrošināja rūpes par sīkākajām detaļām, precīzu un ātru reakciju, kā arī proaktīvu iesaisti.”

🙌 Novērtējam mūsu klientu uzticēšanos un priecājamies palīdzēt sasniegt arvien jaunus mērķus! Berg Research – mārketinga pētījumi, reklāmu testi un tirgus izpēte pēc kvalitatīvām un kvantitatīvām metodēm, lai uzņēmuma attīstībai atrastu labākos risinājumus! Vairāk: bergresearch.lv/

✅ Berg Research – Jūsu biznesa izaugsmei!
#mārketingapētījumi #tirgusizpēte #drošilēmumi
... See MoreSee Less

1 month ago

Patiesi priecājos būt daļa no uzņēmuma un kolektīva, kas tiecas uz izaugsmi, nebaidās no izaicinājumiem un pārliecinoši dodas pretī lieliem mērķiem.
Man bija tas gods pārstāvēt uzņēmumu SIA Berg Research organizācijas BNI Vivaldi tīklošanās pasākumā - satikšanās un sarunas spēks, ieteikumi, bizness, patīkami cilvēki un lietderīgi kontakti.
#BNIVivaldi #BergResearch #Uzņēmēji
... See MoreSee Less

1 month ago

🥰 Berg Research dāmas sirsnīgi sveic mīlestības svētkos! 🥰 ... See MoreSee Less

🥰 Berg Research dāmas sirsnīgi sveic mīlestības svētkos! 🥰

Comment on Facebook

It is returned to the wonderful ladies of Berg Research!

Skaistās 🥰🥰🥰

Fokusgrupas

Mūsu vērtības

Individuāla pieeja. Ātrums un elastība. Prasme “pieslēgties”.

Mūsu eksperti

Veic precīzu mērķauditoriju rekrutāciju, arī – operatīvām aptaujām internetā.

Mūsu klienti

Mums uzticas. Moderējam tirgus situāciju un reklāmu arī ārpus Latvijas.

PAJAUTĀ MUMS

Nekavējies - Uzsāc izpēti.