Risinājumi biznesa attīstībai

Sākums / Pakalpojumi / Risinājumi biznesa attīstībai
img
Tirgus izpēte
img
Produktu testēšana
img
Reputācijas audits
Mūsu pieeja

Risinājumus biznesa attīstībai jābalsta datos un tirgus izpētē

Lai piedāvātu datos balstītus risinājumus biznesa attīstībai, veicam dažādus mārketinga pētījumus: tirgus un konkurentu izpēti, zīmola potenciāla (brand) izpēti, patērētāju uzvedības izpēti, klientu apmierinātības, piesaistes pētījumus un citus.

TIRGUS
IZPĒTE
PRODUKTU TESTĒŠANA
REPUTĀCIJAS AUDITS
JAUNA PRODUKTA IEVIEŠANA

Pakalpojumā ietilpst: prāta vētru sesijas (brainstorming), klientu vajadzību izpēte, komunikācijas satura izpēte, testēšana (patērētāja mājās, tirdzniecības vietās u.c.).

UZŅĒMUMA IZAUGSMES VEICINĀŠANA

Pakalpojumā ietilpst: zīmola uztveres izpēte, konkurentu un tirgus izpēte, klientu apmierinātības izpēte, pakalpojumu efektivitātes izpēte.

SASNIEGTĀ STIPRINĀŠANA VAI RĀDĪTĀJU KRITUMA IZPĒTE

Pakalpojumā ietilpst: klientu lojalitātes izpēte, tirgus izpēte, tirgus daļas noteikšana un konkurentu izpēte, zīmola audits, attieksmes un vērtību izpēte, prāta vētru sesijas (brainstorming), barjeru analīze, zīmola maiņas stratēģijas (rebranding), jauna uzņēmējdarbības potenciāla izpēte.

Mūsu pārliecība

Tirgus izpēte un mārketinga pētījumi sniedz atbildes par klientu vajadzībām

Fokuss uz klientu vajadzībām rada apmierinātus un lojālus klientus. Labākie risinājumi klientiem nozīmē tiešus ieguvumus uzņēmuma attīstībai. Kā atrast pareizos risinājumus biznesa attīstībai? Labākais ceļš – mārketinga pētījumu veikšana.

 • Motivācija un reāla rīcība arī uzņēmuma augstākās vadības līmenī. Ja par šo konceptu – fokusēšanos uz klienta vajadzībām – nav aizdedzies uzņēmuma vadītājs, visticamāk, tā īstenošana nebūs iespējama. Jebkuras pārmaiņas ir saistītas ar vienotu stratēģisko redzējumu un investīcijām. Un – tām jābalstās datos un mārketinga pētījumos.
 • Klientu atsauksmju un pieredzes analīzes sistēmas izveide. Tā ir tirgus izpētes daļa, kas ļaus savlaicīgi reaģēt un īstenot nepieciešamās pārmaiņas īstajā brīdī, pilnveidojot iekšējos procesus un stiprinot konkurētspēju.
 • Klientu prioritātes ir izcils ceļvedis jauniem servisa standartiem, skaidriem uzdevumiem produktu attīstībā, kas nodrošinās biznesa attīstību, peļņu. Ja biznesa lēmumu pieņemšanas procesos vienmēr tiks izsvērtas klientu prioritātes un vajadzības, tas dos vēlamo rezultātu – apmierināto un lojālo klientu pieaugumu. Lai noteiktu klientu prioritātes, jāveic mārketinga pētījumi.
 • Izmaiņas uzņēmuma kultūrā. To mērķis ir mainīt arī klientu pieredzi. Pasākumi uzņēmuma iekšienē darbosies abos virzienos – uzlabosies gan klientu servisa kvalitāte, gan pašu darbinieku iesaiste uzņēmuma attīstībā. Darbinieki ir resurss, kas jau šodien ir uzņēmuma rīcībā. Darbinieki ir uzņēmuma acis, ausis un deguns. Darbinieki ir tie, kas ir vistuvāk gala patērētājam, viņa vajadzībām, klientu domāšanas un uzvedības struktūrām. Iesaistot dažāda līmeņa darbiniekus, iespējams iegūt:
    • informāciju par tirgus aktualitātēm, tendencēm un “neapmierinātajām” klientu vajadzībām;
    • idejas jauniem produktiem;
    • spēcīgāku darbinieku motivāciju un pašvērtējumu. Idejas, kuru iniciatori esam mēs paši, īstenot dzīvē taču ir daudz patīkamāk un aizraujošāk!
Komanda

Mūsu spēks

img
Ilze Rozenberga
Mārketinga pētījumu aģentūras vadītāja
img
Jeļena Vorobjova
Mārketinga pētījumu aģentūras vadītājas asistente
img
Ieva Saukuma
Pētniece, galvenā datu analītiķe
img
Linda Lauva
Projektu vadītāja
img
Lolita Duļkina
Projektu vadītāja

Pajautā mums

Nekavējies - uzsāc izpēti.